Noc trwa już tyle samo godzin, co dzień. Pora obudzić się ze snu zimowego! Nie dla każdego to zadanie jest proste, podejmij ze mną wiosenne wyzwanie i bądź aktywny na nowo 🙂

Brak Witaminy D, długie noce, krótkie dni. Jesień, zima. To wszystko ma wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Często jesteśmy przemęczeni i ospali. Nasze ciało jest spragnione życia i słońca. Wiosna nadchodzi wielkimi krokami. Nie prześpij tego! 🙂 Ten czas jest jest dla nas wspaniałym momentem, podczas którego możemy rozpocząć nowy etap. Dać sobie szansę na nowo. Podjąć nowe wyzwania. I tak jak wiosna, ”odrodzić się”.

PODEJMIJ WYZWANIE – Obudź się z zimowego snu!Aby obudzić waszą aktywność, postawiłam na radykalną metodę – wyzwanie. Jego celem jest aktywizacja naszego ciała i umysłu do odbioru nowych, wiosennych bodźców takich jak: porannego słońca, cieplejszego wiatru, zieleni itd. To wyzwanie to ogromna korzyść dla każdego, zadanie trwa do końca kwietnia.

WYZWANIE: Przygotowałam formę, która przy odrobinie samodyscypliny nie powinna sprawić problemu. Wobec tego nie przyjmuję usprawiedliwień 🙂

4 x w tygodniu rano przed pracą: 15-20 minutowy jogging o średniej intensyfikacji + 10 minut rozciągania bezpośrednio po, lub w trakcie biegu ( jeśli pracujesz np. od 5 rano i nie możesz biegać wcześniej, biegaj min. 30 minut po południu 5 x w tyg.) koniecznie zapisz te dni w kalendarzu.

1 zdrowy nawyk żywieniowy: wybierz sam. Może być to np. jedzenie zdrowego śniadania białkowo-tłuszczowego, lub jedzenie lekkiej kolacji, całkowity brak słodyczy lub nawet rzucenie palenia papierosów.

kliknij na dole postu ”SKARE” i ”LIKE” – nie zapomnisz, nie zgubisz wyzwania. To będzie sygnał, że działasz.

EFEKTY !

pobudzenie zmysłów do życia,
przyzwyczajenie na nowo do aktywnego trybu życia z samego rana,
przyśpieszenie metabolizmu,
szybsze niż wieczorem spalanie tkanki tłuszczowej,
poranne dotlenienie mózgu, które zastymuluje sposób naszego myślenia na cały, aktywny dzień pracy.
Warto? pewnie że warto! 🙂