Książka już w sprzedaży !!!

30 listopada 2016r. w Akademii Karate przy ul. Osowskiej 82 w Warszawie, odbyła się premiera wyjątkowej książki p.t.: ”KARATE, NIE TYLKO DLA DZIECI”

Jest mi bardzo miło, w imieniu swoim i wydawnictwa VF BOOKS, podzielić się z Wami tą informacją 🙂 Dziękuję za obecność na wczorajszej premierze i zapraszam do oglądania zdjęć na wydarzeniu: >>>ZOBACZ WYDARZENIE<<< Pomysł na książkę Pierwsza publikacja edukacyjna o karate napisana jest z myślą o dzieciach, które mają marzenia i poszukują swojej sportowej pasji. Dzięki niej, dziecko (wraz z główną bohaterką – Juną), poznaje swoje mocne strony i uczy się, jak pracować nad swoimi słabościami. Stopniowo poznaje tajniki sztuk walki i dowiaduje się więcej o sobie. Przeżywa pierwsze przyjaźnie, zawody sportowe, podejmuje pierwsze poważne decyzje. Historia Juny jest oparta na moich autentycznych przeżyciach. Książka opatrzona jest pięknymi ilustracjami Jarka Kajdany. To forma łatwo przyswajalnej, kompleksowej wiedzy dla najmłodszych. Humor, informacje, prawdziwa historia. Publikacja pokazuje w przystępny dzieciom sposób, że wystarczy pracować każdego dnia nad swoimi marzeniami i być wytrwałym, aby je osiągnąć. Mam nadzieję, że projekt będzie inspiracją do ich rozwoju, i fizycznego i duchowego. To ”prezent” ode mnie, po dwudziestu latach przygody z karate. Drogowskaz. Dla kogo? Książka skierowana jest dla dzieci, ale nie tylko. W końcu rodzice trenujących dzieci, będą mogli zrozumieć filozofię sztuk walki, którą posługują się instruktorzy. Poznają zasady i kulturę funkcjonującą w karate. Bez wątpienia pomoże im to znaleźć wspólny język z własnym dzieckiem. Trenerzy – w książce umieściłam specjalne przesłanie funkcji trenera. Każde dziecko, które przeczyta książkę, znajdzie nić porozumienia ze swoim trenerem. Zrozumie jak ważna jest to postać w jego treningu i jak wiele może osiągnąć współpacując z nim. W książce bardzo mocno podkreślona jest etykieta i ”dojo kun” czyli swoisty kodeks każdego karateki. Książke możesz zamówić tutaj >>>SKLEP<<< Polub fanpage książki >>>TUTAJ<<<

Od autorów:

”Juna odkryła swoją pasję w dniu, w którym przypadkiem zobaczyła trening karate. Miała wtedy osiem lat. Odtąd całkowicie poświęciła się treningom. Uczyła się zasad, poznawała techniki, zdobywała kolejne stopnie i brała udział zawodach. Stawała się coraz lepszą zawodniczką, a jednocześnie dowiadywała się mnóstwo o sobie – jakie są jej mocne strony, nad czym powinna jeszcze popracować, jak postępować zgodnie z ideami karate. Czytelnik dowiaduje się wszystkiego z pierwszej ręki, gdyż autorką publikacji jest Justyna Marciniak – ikona światowego karate, wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski. To pierwsza w Polsce taka książka!
Przystępnie podana praktyczna wiedza została ujęta w lekkiej szacie graficznej i wzbogacona humorystycznymi ilustracjami autorstwa Jarka Kajdany, który jest zarazem pomysłodawcą całej serii książek o japońskich sztukach walki stworzonej specjalnie dla młodych czytelników. Książka – będąca trzecią publikacją w serii Nie tylko dla dzieci (poprzednie poświęcone były aikido i judo) – prezentuje podstawy karate i zachęca najmłodszych (i nie tylko) do wypróbowania swoich sił. A bez wątpienia warto…”